Wypożyczalnia samochodów sportowych pozwala poczuć pomruk najmocniejszych silników bez poniesienia kosztów zakupu i utrzymania sportowej bestii. Jak to wygląda w praktyce i jakie auta można poprowadzić?

Wynajem aut sportowych

Wypożyczalnia samochodów sportowych Kraków umożliwia kierowanie najlepszymi autami, zarówno przez kilka dni jak i tygodni. Od Ciebie zależy, który z wymarzonych modeli wybierzesz. Wypożyczalnia bierze na siebie pełne ubezpieczenie auta oraz przeglądy, a dla kierowcy pozostaje jedynie radość z jazdy. Wynajem auta pozwoli Ci przetestować jego możliwości przed planowanym zakupem dużo dłużej niż jazda testowa w salonie. Przede wszystkim to jednak możliwość sprawienia sobie radości, kiedy tylko masz ochotę na sportową jazdę.

Wypożyczalnia samochodów luksusowych

Luksusowe samochody sportowe czekają nie tylko na miłośników przygód. Zarezerwuj ekskluzywny model na dzień ślubu, by wejść w nowe życie z przytupem. Prowadzimy także wynajem samochodów sportowych i luksusowych z okazji imprez okolicznościowych oraz fotosesji. Wynajem samochodów sportowych to także okazja do zrobienia niezwykłego prezentu – a to dzięki voucherom. Motoprezent pozwoli fanom szybkiej jazdy przeżyć przygodę życia.

Wynajem samochodu – wybór tego jedynego

W naszej wypożyczalni samochodów znajdziesz klasyczne amerykańskie modele, które wzbudzają emocje już samym pomrukiem silnika: Ford Mustang czy Chevrolet Camaro. Prowadzenie takiego auta to marzenie, które można łatwo urzeczywistnić. Auta sportowe prosto z Niemiec – BMW 240i, Audi RS3 8Y oraz Mercedes A45s AMG – to niesamowite wrażenia w zasięgu ręki. Niezapomniane chwile spędzisz także za kółkiem japońskich cudów techniki, takich jak Toyota Yaris GR i Toyota Supra GR. Wypożyczenie pojazdu to nie wynajem środka transportu, ale niesamowita adrenalina i poczucie wolności.

Niezbędne do wynajmu samochodów

Wypożyczalnia sportowych samochodów działa w kilku prostych krokach. Wystarczy wybrać wymarzony model, zarezerwować termin oraz wpłacić zaliczkę, pozostawiając swoje dane do kontaktu. Swoje auto odbierzesz w wybranym punkcie wynajmu – w Krakowie, Tarnowie, Katowicach lub Rzeszowie.

Minimalny czas trwania rezerwacji to jeden dzień, po którym oddasz auto sportowe w dowolnym miejscu. Wystarczy kaucja w wysokości 1000 złotych oraz oczywiście okazanie prawa jazdy. Zostaw formularz kontaktowy, zarezerwuj termin, a wypożyczalnia samochodów sportowych odda do Twojej dyspozycji jedną z mruczących bestii. Przeżyj przygodę życia, bez zobowiązań!