Wymiana sprzęgła

W naszym warsztacie usuniesz każda awarię a także wykonasz usługę wymiany sprzęgła. Sprzęgło to bardzo ważny element każdego pojazdu i ma wpływ na jakość prowadzenia pojazdu. Nie każdy wie, ale ten element eksploatacyjny samochodu zużywa się w przedziale 40-60 tysięcy kilometrów. Warto więc po przejechaniu takiego odcinka umówić się do warsztatu, aby dokonać wymiany sprzęgła.

W naszym warsztacie terminy napraw są do uzgodnienia. Po tym względem jesteśmy elastyczni i zawsze staramy się dopasować do Klienta. Sprzęgło to element pojazdu, który pełni rolę napędu między silnikiem a skrzynią biegów. Dzięki niemu jazda przebiega płynnie. Zatem, aby jazda przebiegała w sposób sprawny należy pamiętać o tym, żeby kontrolować sytuację.

Ile kosztuje wymiana sprzęgła dwumasowego w naszym warsztacie? Cena wymiany sprzęgła jest uzależniona od tego z jaką marką pojazdu mamy do czynienia. Wyceny przeprowadzamy indywidualnie dopasowując do aktualnego stanu sprzęgła. Dlatego nie podajemy jednej wspólnej kwoty na temat kosztów wymiany dwumasy i sprzęgła. Aby omówić szczegóły, zapraszamy do indywidualnego kontaktu z naszym warsztatem.

 

UMÓW SIĘ NA WYMIANĘ SPRZĘGŁA – TEL. 604 479 949

Objawy zużytego sprzęgła

To jaką żywotność posiada sprzęgło jest kwestią całkowicie indywidualną. Zależy nie tylko od marki, ale i od modelu pojazdu. Pozostałe kwestie, które wpływają na długość funkcjonowania tego elementu, to styl jazdy kierowcy oraz sposób w jaki użytkuje pojazd. Kiedy robi to w sposób niewłaściwy, jego jazda nie jest płynna – wszystko to, może przyspieszyć potrzebę wymiany sprzęgła.

Do podstawowych objawów zużycia sprzęgła zalicza się między innymi:

  • twardy pedał sprzęgła
  • szum w skrzyni biegów
  • niemożność wrzucenia biegu
  • brak przyspieszenia pojazdu
  • stanie w miejscu mimo gwałtownego ruszenia
  • szarpanie samochodu podczas ruszania z miejsca

 

W momencie pojawienia się jakichkolwiek powyższych objawów, należy umówić się z mechanikiem w celu naprawy. Ze względów bezpieczeństwa nie należy odwlekać tego w czasie. Zapraszamy do naszego warsztatu, gdzie specjaliści uporają się z tematem w możliwie najkrótszym czasie.

Usługa regeneracji sprzęgła

W przypadku motoryzacji pod uwagę zawsze należy brać najlepsze części. Tanie zamienniki mogą nie znaleźć zastosowania. Mimo, iż tego rodzaju naprawa nie jest skomplikowana, to cena wymiany sprzęgła jest dość kosztowna. Rozwiązaniem alternatywnym jest regeneracja sprzęgła polegająca na rozebraniu i oczyszczeniu elementów tarczy. Decydując się na tą usługę warto wziąć pod uwagę sprawdzony warsztat. W regeneracji sprzęgła Bydgoszcz ma dobrych fachowców. Niemniej jednak to w naszym warsztacie mamy najlepsze ceny, które idą w parze z jakością. W związku z tym warto skorzystać z naszych usług. Dajemy gwarancję na materiały użyte do regeneracji – są one oryginalne. To o czym warto pamiętać, to fakt, że nie każde sprzęgło nadaje się do regeneracji. W takim przypadku nasz warsztat może odmówić usługi, oferując całkowitą wymianę, co zdarza się bardzo rzadko. Niemniej jednak warto mieć to na uwadze.

WYMIENIMY TWOJE SPRZĘGŁO TEL. 604 479 949

NAPISZ DO NAS!
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z przesłaniem zapytania do skupu aut. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Auto Dave Martyna Wilczyńska z siedzibą ul. Nad Torem 16, 85-409 Bydgoszcz"

Mechanik Bydgoszcz
Autodave Martyna Wilczyńska
ul. Nad Torem 16
85-409 Bydgoszcz
604 479 949
biuro@mechanik-bydgoszcz.com