Wymiana rozrządu – ważne informacje

Rozrząd jest bardzo ważnym elementem w samochodzie. Jest także pierwszą rzeczą, którą powinniśmy wymienić zaraz po zakupie samochodu. W naszym warsztacie wykonasz kompleksową wymianę rozrządu w atrakcyjnej cenie. Co prawda większość kierowców już wie, że w dzisiejszych czasach producenci korzystają z dwóch typów układów rozrządu, ale nie każdy z nich wie, które rozwiązanie jest dla ich samochodu lepsze.

Dzięki temu, że w naszym warsztacie zatrudniamy tylko i wyłącznie samych fachowców oraz specjalistów, z przyjemnością oraz pełnym profesjonalizmem doradzimy w kwestii Twojego pojazdu. Bez względu na to czy rozrząd działa w oparciu o pasek czy łańcuch, charakteryzuje się on swoją własną trwałością.

W związku z tym wymiana rozrządu powinna odbywać się regularnie. Natomiast po zakupie nowego samochodu, który był użytkowany przez poprzedniego właściciela wymiana powinna być wykonana z tak zwanego automatu. To ile kosztuje wymiana rozrządu zależy od warsztatu w którym jest dokonywana. Niemniej jednak doskonale zdajemy sobie sprawę, że ceny mamy mocno konkurencyjne a jakość usług utrzymaną na najwyższym poziomie.

UMÓW SIĘ NA WYMIANĘ ROZRZĄDU – TEL. 604 479 949

Co ile kilometrów należy wymienić rozrząd?

Na pytanie to nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć jednoznacznie. Najpierw musimy zobaczyć Twój pojazd i ocenić stan układu. Poza tym to co ile wymiana rozrządu powinna się odbywać najczęściej reguluje producent.

W zależności od tego jaki silnik jest zamontowany w samochodzie oraz ile kilometrów przejechał od poprzedniej wymiany zalecane są różne terminy wymian. Producenci najczęściej podają przedział między czterdzieści a dwieście dziesięć tysięcy kilometrów, także jak łatwo zauważyć rozbieżność jest duża. Jednoznaczna odpowiedź znajduje się w książce serwisowej.

Oczywiście zapraszamy także do naszego warsztatu, gdzie specjalista oceni jakość i stan paska. Poda także koszt wymiany rozrządu oraz czas tej wymiany. Na wymianę rozrządu cennik mamy bardzo atrakcyjny, dlatego też klienci chętnie do nas wracają, aby korzystać z naszych usług.

 

Ceny wymiany rozrządów

Cena wymiany rozrządu może być różna. Niemniej jednak jest to usługa na której nie powinno się oszczędzać. Ceny samych pasków zaczynają się już od kilkunastu złotych. Niemniej jednak w przypadku bardziej złożonych napędów wymiana rozrządu kosztuje drożej.

W naszym warsztacie wymiana rozrządu Bydgoszcz jest usługą w której cennik jest dopasowany do rodzaju silnika i układu rozrządu jaki posiada. Poza częściami dolicza się oczywiście pracę mechanika, który wykonuje swoją pracę najlepiej jak potrafi. Mechanicy w różnych warsztatach liczą sobie naprawdę różnie. Niemniej jednak średnio jest to koszt nawet tysiąca pięciuset złotych.

Cena tak zwanej robocizny jest uzależniona od rodzaju silnika i stopnia skomplikowania naprawy. W autoryzowanych stacjach i serwisach cennik naprawy może być znacznie wyższy. Alternatywą może okazać się nasz warsztat, który zatrudnia równie dobrych specjalistów. Warto zapoznać się z naszymi usługami.

 

WYMIENIMY TWÓJ ROZRZĄD TEL. 604 479 949

NAPISZ DO NAS!
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z przesłaniem zapytania do skupu aut. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Auto Dave Martyna Wilczyńska z siedzibą ul. Nad Torem 16, 85-409 Bydgoszcz"

Mechanik Bydgoszcz
Autodave Martyna Wilczyńska
ul. Nad Torem 16
85-409 Bydgoszcz
604 479 949
biuro@mechanik-bydgoszcz.com