NAPRAWA I WYMIANA TŁUMIKÓW

W naszym punkcie dokonujemy także wymiany tłumików Bydgoszcz. Dzięki temu, że mamy podpisaną stałą współpracę z dostawcą części samochodowych, gwarantujemy wymianę tłumików w niskich cenach przy zachowaniu najwyższej jakości usług. Zajmujemy się kompleksową obsługą układów wydechowych.

Nasza naprawa tłumików Bydgoszcz to naprawdę świetny wybór dla każdego, kto potrzebuje pomocy profesjonalistów. Dobieramy najlepsze akcesoria oraz części. Mamy bardzo duże doświadczenie w branży. Każda nasza naprawa jest objęta gwarancją. Nasz znak rozpoznawczy to wysoka jakość usług w niskiej cenie.

Oprócz naprawy i wymiany tłumików zajmujemy się także katalizatorami. Działania nasze docenia liczne grono Klientów, które chętnie powraca a nawet poleca nas dalej. Dzięki temu staliśmy się najbardziej rozpoznawalnym warsztatem w Bydgoszczy, co jest naszym powodem do dumy a także zobowiązaniem do tego, aby utrzymywać pozycję lidera, poprzez nasze działania.

UMÓW SIĘ NA WYMIANĘ TŁUMIKA – TEL. 604 479 949

Typowe usterki układu wydechowego

Układ wydechowy jak każdy element w samochodzie ulega zniszczeniu lub zużyciu. Przez to co jakiś czas należy kontrolować jego stan i czuwać nad komfortem jazdy. Do najczęstszych usterek układu wydechowego zalicza się jego rozszczelnienie co objawia się głośną pracą tłumika oraz nieprzyjemnym zapachem w kabinie kierowcy.

Dochodzi wtedy do uszkodzenia siatki tłumiącej – tak zwanego miękkiego łącznika lub zaawansowanej korozji. Natomiast hałas, który pojawia się przy wolnych obrotach może pojawić się, gdy oderwie się któryś z elementów mocujących lub osłona termiczna wydechu. Sam tłumik końcowy też często się uszkadza, ponieważ skrapla się w nim woda a to natomiast powoduje korozję.

Niemniej jednak najczęstszą usterką dokonywaną z zakresu naprawy układu wydechowego jest wymiana miękkiego łącznika. Tym oraz wieloma innymi usterkami zajmuje się nasz serwis, gdzie dokonujemy kompleksowych napraw. Warto skorzystać z naszych usług, tym bardziej, że zatrudniamy tylko i wyłącznie najlepszych specjalistów w których rozwój ciągle inwestujemy.

Dlaczego warto wymienić tłumik w naszym warsztacie

Nasze wieloletnie doświadczenie w branży mechanicznej przekłada się na sprawne i dokładne naprawy. Tłumiki Bydgoszcz to grupa osób, która wykonuje swoją pracę z pasji i zamiłowania. W naszym fachu nie ma miejsca na błędy, dlatego cały czas staramy się być na bieżąco z trendami oraz nowinkami technicznymi i motoryzacyjnymi.

Wszystko po to, aby świadczyć najwyższej jakości usług naszym Klientom, którzy doceniają nasze starania. Korzystając z wachlarza naszych usług mogą Państwo liczyć na konkurencyjnie atrakcyjne ceny, które zadowolą każdego nawet najbardziej wymagającego Klienta. Współpracujemy z warsztatami samochodowymi.

Dzięki temu, że udzielamy gwarancję na wykonane usługi, mogą Państwo być pewni uzyskania najwyższej jakości każdej usługi w naszym warsztacie. W regionie nie mamy sobie równych, ale nie spoczywamy na laurach. To my jesteśmy dla Państwa, a nie Klienci dla nas – to nasze motto, które towarzyszy naszym działaniom każdego dnia.

 

W NASZYM WARSZTACIE WYMIENISZ LUB NAPRAWISZ TŁUMIK! TEL. 604 479 949

NAPISZ DO NAS!
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z przesłaniem zapytania do skupu aut. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Auto Dave Martyna Wilczyńska z siedzibą ul. Nad Torem 16, 85-409 Bydgoszcz"

Mechanik Bydgoszcz
Autodave Martyna Wilczyńska
ul. Nad Torem 16
85-409 Bydgoszcz
604 479 949
biuro@mechanik-bydgoszcz.com